Original Tsampa
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Original Tsampa


 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kaisidius

kaisidius


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 50
Registration date : 29/03/2008

Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου...   Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... EmptyΤρι Απρ 01, 2008 5:40 am

'Ορεξη να έχεις για δουλειά , μας έλεγαν οι παλιοί , και δε θα πας χαμένος. Κάπου στην πορεία χάσαμε λίγο το νόημα. Τώρα δουλεύεις και πας χαμένος ήτε λόγω περικοπών ήτε λόγω αυξημένων απαιτήσεων που αναγκάζουν τον εργαζόμενο(βιοπαλαιστής,μικρομεσαίος) να πεθάνει κυριολεκτικά στη δουλειά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chopper1983
Admin
Admin
chopper1983


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ηλικία : 40
Τόπος : athina
Registration date : 01/04/2008

Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου...   Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... EmptyΤρι Απρ 01, 2008 7:19 pm

gia ayto i grafta ola sta ....... i rikse 5 pinasmena liodarakia stin bouli relax eat your popcorn and enjoy!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coocker

coocker


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 01/04/2008

Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου...   Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... EmptyΤρι Απρ 01, 2008 8:54 pm

ti na kanoun 5 liontarakia.oute 100 den ftanoun giautous........ lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cool4me

cool4me


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Νίκαια- Αθήνα
Registration date : 01/04/2008

Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου...   Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... EmptyΤρι Απρ 01, 2008 11:30 pm

Apo to kako sto xeirotero pame,dystixos.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://skyrosfm98.weebly.com
kaisidius

kaisidius


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 50
Registration date : 29/03/2008

Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου...   Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου... EmptyΤετ Απρ 02, 2008 12:49 am

Pouli 8eloun oloi!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεννιέμαι Δουλεύω Μεχρι Να Πεθάνω Και Πριν Πεθάνω Πληρώνω Φόρο Για Τη Γέννηση Μου...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Original Tsampa :: Tsampa συζητήσεις-
Μετάβαση σε: